seo arama motoru optimizasyonuGoogle Seo Nedir biraz bundan bahsedelim. Kelimenin ingilizce çevirisi “Search Engine Optimization” yada türkçe açılımı “Arama Motoru Optimizasyonu” dur. Bunun anlamı şudur, majör arama motorlarında sayfa veya sitelerin daha ileride, üst sıralarda,yukarılarda veya ilk sayfada çıkması için webmaster seo uzmanlarının yaptıkları çalışmadır.

SEO’nun asıl amacı yapılan arama motoru optimizasyonu sayesinde arama motorlarında aranan kelimelerin üst sıralarda listelenmesini sağlamaktır. Bunu sağlamak için seo hocaları veya uzmanları çeşitli yötemler kullanır. Bunlardan başlıcaları forum backlinkler, blog yorumu backlinkleri, wiki backlinkler site içi ve dışı optimizasyonlar şeklinde sıralanabilir. Günümüzde en popüler arama motoru google doğal yöntemlerle yapılan seo’yu iyi bir şekilde puanlandırıp siteyi ilerilere taşımaktadır.

SEO çalışması yaptırdığınızda, hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşırsınız. Özellikle Google Seo çalışması ile Türkiye’deki arama motoru pazarının %90′dan fazlasını elinde bulunduran Google üzerinden hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu da müşterilerinizin ve satışlarınızın çoğalması, işinizin büyümesi demektir!

KAMPANYA VE YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

ANALİZ & RAPORLAMA

Müşterilerinizin araştırma, karşılaştırma ve satın alma kararı verme süreçleri farklı zamanlarda ve farklı yerlerde gerçekleşir. Bu nedenle, getiriyi yalnızca son tıklamayı temel alarak ölçmek, resmi tam olarak görememenize neden olur.

YUKARI
Google+