internet reklamcılığı
Google Reklamları

Adwords Nedir? : Google AdWords, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlamanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

Adwords Nasıl Çalışır? : AdWords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Reklamlar, bir arama sayfasının yan sütunundaki 'Sponsorlu bağlantılar' altında görünür ve ücretsiz arama sonuçlarının yukarısındaki ek konumlarda da görünebilir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz.

facebook reklamları

 

 

 

Facebook Reklamları

Facebook bir çoklarımızın sıkça kullandığı internet dünyasında sosyal ağlar denilince ilk akla gelen dünya çapında 800 Milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler sosyal ağlardan biridir.

Günümüzde insanların internette en çok vakitlerini geçirdiği yer olmasından dolayı Reklam hizmetlerinden hatrı sayılır düzeyde gelir elde etmektedir. Bundan reklam verenlerinde yüzü gülmektedir elbette.

KAMPANYA VE YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

ANALİZ & RAPORLAMA

Müşterilerinizin araştırma, karşılaştırma ve satın alma kararı verme süreçleri farklı zamanlarda ve farklı yerlerde gerçekleşir. Bu nedenle, getiriyi yalnızca son tıklamayı temel alarak ölçmek, resmi tam olarak görememenize neden olur.

YUKARI
Google+